Elit Boğaziçi

Elit Boğaziçi modern ve çağı yakalayan tasarımıyla ev sahiplerine geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Ankara'nın yükselen değerinde yeni ve rahat bir yaşam sürmek isteyen herkesi beklemektedir.

Pınarbaşı Mah. Beşiktaş Sok. No:17/5 Keçiören-ANKARA
Tel: 0538 681 39 43 - 0542 575 41 04

bilgi@elitbogazici.com

© 2021 Powered by Fez Digital
Kooperatifimizin 2021 yılı Olağan Genel Kurulu Düzenlendi

Kooperatifimizin 2021 yılı Olağan Genel Kurulu Düzenlendi

Kooperatifimizin 2021 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı 18 Haziran 2022 tarihinde Pınarbaşı Mah. Beşiktaş Sokak No:17/5 Keçiören – Ankara adresindeki kooperatif büromuzda yapılmış olup yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş olan üyelerimiz kendi aralarında görev dağılımı yaparak resmi iş ve işlemlere başlanılmıştır.
Kooperatifin inşaatı şu ana kadar planlanan doğrulta ilerlemektedir. Mart 2022 tarihinde inşaata başlanılmış olup Haziran 2022 itibariyle de inşaatımızın bodrumları (2 bodrum) ve zemin kat betonları atılmıştır.
2022 yıl sonunda Elit Boğaziçi kooperatifinin kaba inşaatının bitirilerek duvarlarının örülüp montaj hariç elektrik, sıhhi tesisat ve doğalgaz işçiliklerinin bitirilmesi hedeflenmektedir.
Ayrıca bu süreçte Mavinur Konut yapı kooperatifinin proje çizim işleri de bitirilmiş ve Sincan belediyesinin onayına sunulmuştur. Projelerin Sincan Belediyesince onaylanmasının ardından 2022 yıl sonu itibariyle temelinin atılması hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.
İsteyen üyelerin Genel Kurulca belirlenecek olan şerefiye payları ve aidatlarını ödemeleri şartıyla istedikleri kat ve cepheden daire sahibi olmalarına ve bu dairelerin tapuda adlarına tescil edilmesi de mümkün olabilecektir.